PL
EN

Kadra narodowa

 1 2 >

[ 14-04-2018, 12:27 ]

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH NA MIĘDZYNARODOWE ZAWODY NADZIEJE OLIMPIJSKIE WE LWOWIE
W DNIACH 26-30.04.2018r.



Dział Szkolenia PZŁucz. wytypował reprezentację narodową na podstawie kwalifikacji przeprowadzonych podczas zawodów „Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich” w Prudniku:


Juniorzy młodsi:
1. Kępa Karol – MGOKiS Dobczyce
2. Windak Wiktor – Strzelec Legnica
3. Nowak Dawid – Tramp Jarosław
4. Kozłowski Antoni – Talent Wrocław
5. Łazowski Filip – Łucznik Żywiec
6. Mędrzak Mateusz – Łucznik Żywiec
7. Neścior Andrzej – Agros Zamość
8. Kulik Dawid – Stella Kielce 


Juniorki młodsze:
1. Święcka Weronika – Obuwnik Prudnik
2. Pintak Paulina – Obuwnik Prudnik
3. Jurasz Karolina – Łucznik Żywiec
4. Oberda Julia – Agros Zamość
5. Wyka Melania – Społem Łódź
6. Zając Sylwia – Tramp Jarosław
7. Waligóra Łucja - LKS Łucznik Żywiec
8. Kaczmarek Natalia – Płaszowianka Kraków

Skład reprezentacji kraju juniorów zostanie wytypowany na podstawie wyników uzyskanych
w I Rundzie Pucharu Polski OPEN w dniach 14-15.04.2018r.


Trenerzy reprezentacji:
1. Jurzak Henryk
2. Patlewicz Henryk
3. Kowalczyk Zbigniew
4. Stempel Leszek
5. Pyk Wiktor
6. Włosik Krzysztof
Kierownik ekipy: Sekretarz Generalny PZŁucz. – Rafał Wosik
Wyjazd reprezentacji kraju nastąpi w dniu 25.04.2018r. autokarem w godzinach popołudniowych.

 


V-ce Prezes PZŁucz. ds. szkoleniowo-sportowych
Leszek Stempel


Kierownik Wyszkolenia PZŁucz.
Jacek Maciaszek

Skład na Puchar Świata - Salt Lake City 18-25.06.2017r.

[ 17-06-2017, 19:48 ]
Skład na Puchar Świata - Salt Lake City 18-25.06.2017r. 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Myszor Wioleta – Łucznik Żywiec 4. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 5. Choi Sungho – trener główny kadry narodowej PZŁucz. ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-8.07.2017r.

[ 11-06-2017, 20:36 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ Żywiec 1-8.07.2017r . 1. Lipiarska-Pałka Karina – Grot 2. Śmiałkowska Magdalena – Społem - do 5.07.17r. 3. Tobolewska Anna – Zryw - do 5.07.17r. 4. Góral Małgorzata – Stella - do 5.07.17r. 5. Zyzańska Sylwia – Łucznik 6. Szafran Marek – Społem - do 5.07.17r. 7. Jurzak Adam – Unia - do 5.07.17r. 8. Sierakowski ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - COS Zakopane 12-16.06.2017r.

[ 11-06-2017, 20:30 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ COS Zakopane 12-16.06.2017r . 1. Barakońska Milena – Obuwnik 2. Jurzak Monika – Unia 3. Tobolewska Anna – Zryw 4. Juszczuk Gloria – Łucznik 5. Grzymek Zuzanna – Łucznik 6. Kasprowski Oskar – Łucznik 7. Czyż Tomasz – Resovia 8. Goły Damian – Łucznik ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-8.06.2017r.

[ 31-05-2017, 16:47 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ Żywiec 1-8.06.2017r . Zawodnicy powołani na zgrupowanie: 1. Kamila Napłoszek – Marymont – 5-8.06, 2. Sławomir Napłoszek – Marymont – 7-8.06, 3. Aleksandra Baran – Stella – 1-4.06, 4. Adam Jurzak – Unia – 1-8.06, 5. Karolina Farasiewicz – Obuwnik - 2-8.06, 6. Milena Barakońska – Obuwnik – 2-8.06, 7. Anna Tobolewska – Zryw – ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej Mężczyzn
- Szczyrk 8-13.05.2017r.

[ 12-05-2017, 10:39 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej Mężczyzn Szczyrk 8-13.05.2017r. Obecność na treningach na zgrupowaniu: Trenerzy: Choi Sungho, Kowalczyk Zbigniew Poniedziałek – 8.05.2017r Maciej Fałdziński, Marek Szafran, Damian Goły, Oskar Kasprowski Wtorek – 9.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O. Kasprowski, Paweł MarzecŚroda – 10.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O. Kasprowski, P. MarzecCzwartek – 11.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O....   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec/Korbielów 1-13.05.2017r.

[ 7-05-2017, 22:25 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej do World Games w Żywcu/Korbielowie w dniach 1-13.05.2017r. Zawodnicy:  1. Leśniak Natalia 2. Rząsa Joanna...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Szczyrk 8-13.05.2017r.

[ 5-05-2017, 16:10 ]
Warszawa, dnia 4.05.2017r.   Zawodniczka - Lipiarska-Pałka Karina Polski Związek Łuczniczy powołuje zawodniczkę na zgrupowanie kadry narodowej z trenerem koreańskim w COS w Szczyrku w dniach 8-13.05.2017r. Zawodniczka proszona jest o stawienie się w COS w Szczyrku ul. Plażowa 8 w dniu 8.05.2017r. do godziny 13:00. Obiad wydawany jest w godzinach 13:00-14:00. Zajęcia treningowe rozpoczynają się o godzinie 15:00. Na zgrupowanie należy zabrać: ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-5.05.2017r.

[ 30-04-2017, 22:26 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-5.05.2017r. Zawodnicy: 1. Leśniak Natalia 2. Rząsa Joanna 3. Myszor Wioleta 4. Zyzańska Sylwia 5. Farasiewicz Karolina 6. Barakońska Milena ...   [ więcej ]

Powołanie zawodników na zgrupowanie Kadry Narodowej w COS w Szczyrku w dniach 8-13.05.2017r

[ 28-04-2017, 10:20 ]
Warszawa, dnia 27.04.2017r. Powołanie zawodników na zgrupowanie Kadry Narodowej w COS w Szczyrku w dniach 8-13.05.2017r Zawodnicy: 1. Marzec Paweł 2. Sierakowski Kacper 3. Napłoszek Sławomir 4. Helbin Kasper 5. Fałdziński Maciej 6. Jurzak Adam 7. Michalak Sławomir 8. Szafran Marek 9. Bizoń Kacper 10. Starzycki Paweł 11. Basiuras Michał 12. Ogrodowczyk Mateusz 13. Goły Damian ...   [ więcej ]

 1 2 >
II Runda Pucharu Polski OPEN II Runda Ekstraklasy Łuczniczej K i M II Rundy I Ligi kobiet i mężczyzn
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   05-06.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,