PL
EN
 

Strona główna

Protokół z Halowych Ogólnopolskich Zawodów PZŁucz przeprowadzonych w dniu 01-02.02.2014r. na hali sportowej „Banderoza” w Głuchołazach.

[ 2-02-2014, 23:38 ]
Protokół  z Halowych Ogólnopolskich Zawodów PZŁucz przeprowadzonych w dniu 01-02.02.2014r. na hali sportowej „Banderoza” w Głuchołazach.



 

Runda Kwalifikacyjna 4x18 metrów

                 
                         
 

Seniorzy

                     
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

/10/9

1

Napłoszek

Sławomir

68

Marymont Warszawa

290

289

579

284

293

577

1156

 

2

Szafarz

Jakub

89

Społem Łódź

283

284

567

284

284

568

1135

 

3

Nowak

Piotr

91

Karima Prząsław

280

282

562

286

286

572

1134

 

4

Pękalski

Roman

53

Marymont Warszawa

280

284

564

286

278

564

1128

/59

5

Jaślar

Grzegorz

85

Unia Pielgrzymka

277

286

563

281

284

565

1128

/55

6

Cinkusz

Konrad

90

Społem Łódź

282

281

563

281

280

561

1124

 

7

Fałdziński

Maciej

92

Stella Kielce

267

282

549

283

286

569

1118

 

8

Gomoliszek

Michał

92

Strzelec Legnica

277

267

544

280

274

554

1098

 

9

Wojtkowiak

Rafał

84

Unia Pielgrzymka

270

269

539

270

281

551

1090

 

10

Walecki

Zygmunt

56

Obuwnik Prudnik

265

271

536

247

275

522

1058

 

11

Jaworski

Jarosław

64

Czarna Strzała Bytom

253

274

527

266

251

517

1044

 

12

Idzi

Damian

93

Obuwnik Prudnik

249

259

508

262

269

531

1039

 

13

Czech

Jacek

80

Sokół Radom

253

260

513

244

248

492

1005

 

14

Michalski

Dawid

93

Czarna Strzała Bytom

259

257

516

248

233

481

997

 

15

Jurcewicz

Tadeusz

76

Obuwnik Prudnik

237

221

458

245

234

479

937

 

16

Rydzak

Janusz

58

----------

176

232

408

199

201

400

808

 

17

Nowak

Oskar

92

Chrobry Głuchołazy

255

0

255

0

0

0

255

 
                         
 

Seniorki

                     
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

 

1

Lipiarska

Karina

87

Grot Zabierzów

287

286

573

287

288

575

1148

 

2

Leśniak

Natalia

91

Łucznik Żywiec

283

279

562

287

288

575

1137

 

3

Sobieraj

Małgorzata

82

Sokół Radom

282

282

564

283

288

571

1135

 

4

Żurańska

Adrianna

91

Unia Pielgrzymka

285

276

561

279

280

559

1120

 

5

Marszałkowska

Ewelina

89

Społem Łódź

277

273

550

285

281

566

1116

 

6

Bulwa

Agata

75

Dąbrovia

277

278

555

280

277

557

1112

 

7

Rząsa

Joanna

90

Łucznik Żywiec

271

273

544

281

277

558

1102

 

8

Barakońska

Milena

92

Obuwnik Prudnik

278

275

553

271

274

545

1098

 

9

Myszor

Wioletta

83

Łucznik Żywiec

281

272

553

274

268

542

1095

 

10

Mickiewicz

Katarzyna

86

Dąbrovia

272

275

547

263

274

537

1084

 

11

Jurzak

Monika

93

Unia Pielgrzymka

251

257

508

267

263

530

1038

 
                         
 

Juniorzy

                     
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

/10

1

Wójcik

Rafał

95

Włoszczowice Kije

284

291

575

288

288

576

1151

 

2

Szafran

Marek

97

Społem Łódź

284

281

565

282

289

571

1136

 

3

Szułkowski

Kacper

96

Unia Pielgrzymka

283

284

567

280

279

559

1126

 

4

Helbin

Kasper

95

Obuwnik Prudnik

285

280

565

275

283

558

1123

/69

5

Jurzak

Adam

95

Unia Pielgrzymka

271

278

549

291

283

574

1123

/60

6

Gołąbczak

Patryk

96

Boruta Zgierz

283

282

565

285

272

557

1122

 

7

Banaszak

Jakub

96

BKS Bydgoszcz

284

278

562

278

281

559

1121

 

8

Komsza

Kamil

96

Płaszownianka Kraków

278

280

558

284

274

558

1116

 

9

Wojciechowski

Wiktor

96

Zryw Dobrcz

278

282

560

266

278

544

1104

 

10

Adamek

Kamil

95

Łucznik Żywiec

276

273

549

277

263

540

1089

 

11

Domagała

Tomasz

95

Victoria Ścinawka

260

263

523

277

266

543

1066

 

12

Makowski

Dominik

94

Obuwnik Prudnik

266

259

525

271

269

540

1065

 

13

Lewczuk

Piotr

96

Społem Łódź

246

270

516

266

278

544

1060

 

14

Bizoń

Kacper

96

Łucznik Żywiec

260

247

507

266

280

546

1053

 

15

Turek

Mateusz

96

Czarna Strzała Bytom

269

248

517

247

257

504

1021

 

16

Mędrek

Damian

96

Karima Prząsław

252

261

513

248

257

505

1018

 

17

Anikej

Paweł

95

Piszcza Supraśl

242

239

481

245

254

499

980

 

18

Korbecki

Paweł

96

Resovia Rzeszów

230

245

475

247

257

504

979

 

19

Brążkieczicz

Kamil

95

Zryw Dobrcz

236

191

427

258

265

523

950

 

20

Baniak

Damian

95

Chrobry Głucholazy

232

239

471

237

211

448

919

 
                         
 

 

 

 

 

 

 

Juniorki

                     
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

 

1

Zyzańska

Sylwia

97

Łucznik Żywiec

287

279

566

284

283

567

1133

 

2

Wejnerowska

Marlena

95

Łucznik Żywiec

283

282

565

280

282

562

1127

 

3

Śmiałkowska

Magdalena

97

Społem Łódź

265

271

536

270

271

541

1077

 

4

Trzebińska

Adrianna

95

Talent Wrocław

261

270

531

264

270

534

1065

 

5

Kowszyn

Olimpia

97

Chrobry Głuchołazy

267

265

532

258

267

525

1057

 

6

Farasiewicz

Karolina

96

Obuwnik Prudnik

240

272

512

233

266

499

1011

 

7

Dziergas

Aleksandra

96

Łucznik Żywiec

248

238

486

222

203

425

911

 

8

Mendoń

Martyna

96

Łucznik Żywiec

222

202

424

227

252

479

903

 

9

Pieprzyca

Anna

94

Czarna Strzała Bytom

216

222

438

227

226

453

891

 

10

Długoszek

Marta

96

Łucznik Żywiec

182

237

419

199

226

425

844

 

11

Grzyśka

Kinga

95

Czarna Strzała Bytom

210

202

412

200

196

396

808

 

12

Hotek

Inga

96

Łucznik Żywiec

179

209

388

202

179

381

769

 
                         
 

Juniorzy Młodsi

                     
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

/10

1

Patryas

Krystian

97

Łucznik Żywiec

274

278

552

273

272

545

1097

 

2

Porębski

Mateusz

98

Grot Ruda Śląska

272

272

544

275

269

544

1088

 

3

Bździoń

Kamil

98

Karima Prąsław

257

266

523

270

266

536

1059

 

4

Patryas

Dominik

97

Łucznik Żywiec

260

262

522

262

264

526

1048

 

5

Biela

Dariusz

98

Płaszowianka Kraków

254

263

517

259

262

521

1038

 

6

Porębski

Szymon

98

Grot Ruda Śląska

267

257

524

254

248

502

1026

 

7

Wisniecki

Bartłomiej

99

Łucznik Żywiec

253

252

505

257

243

500

1005

/25

8

Kasprowski

Oskar

99

Łucznik Żywiec

248

252

500

248

257

505

1005

/16

9

Czyż

Paweł

98

Resovia Rzeszów

239

238

477

260

249

509

986

 

10

Tyrlik

Mikołaj

97

Łucznik Żywiec

234

244

478

235

246

481

959

 

11

Gondor

Seweryn

97

Grot Ruda Śląska

224

234

458

244

242

486

944

 

12

Sęk

Karol

97

Karima Prąsław

230

237

467

244

219

463

930

 

13

Cul

Jacek

98

Łucznik Żywiec

228

230

458

223

227

450

908

 

14

Lebelt

Mikołaj

99

Chrobry Głuchołazy

222

225

447

209

206

415

862

 

15

Wilk

Paweł

99

Chrobry Głuchołazy

220

205

425

202

214

416

841

 
                         
 

Juniorki Młodsze

                     
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

/10

1

Tobolewska

Anna

98

Zryw Dobrcz

264

283

547

266

280

546

1093

 

2

Napłoszek

Kamila

99

Marymont Warszawa

270

271

541

274

274

548

1089

 

3

Lach

Paulina

97

Łucznik Żywiec

269

263

532

265

266

531

1063

 

4

Brewczyńska

Izabela

97

Agros Zamość

265

268

533

268

253

521

1054

 

5

Juszczuk

Gloria

99

Łucznik Żywiec

262

261

523

269

255

524

1047

 

6

Biczak

Kamila

97

Agros Zamość

258

262

520

265

258

523

1043

 

7

Toboła

Kamila

97

Płaszownianka Kraków

261

261

522

255

249

504

1026

 

8

Śleziak

Natalia

97

Łucznik Żywiec

251

264

515

262

234

496

1011

 

9

Apanowicz

Julia

98

Obuwnik Prudnik

257

257

514

248

235

483

997

 

10

Greń

Paulina

97

Łucznik Żywiec

244

243

487

253

255

508

995

 

11

Koszańska

Dominika

97

Obuwnik Prudnik

242

240

482

253

249

502

984

 

12

Brewczyńska

Agata

97

Agros Zamość

238

244

482

240

259

499

981

 

13

Gorczyca

Agnieszka

97

Strzelec Legnica

246

243

489

238

234

472

961

 

14

Długoszek

Wioletta

99

Łucznik Żywiec

228

231

459

248

239

487

946

 

15

Szmit

Klaudia

98

Czarna Strzała Bytom

260

233

493

228

221

449

942

 

16

Jonarska

Jessica

97

Chrobry Głuchołazy

235

227

462

231

248

479

941

 

17

Mieszek

Ewa

97

Obuwnik Prudnik

243

232

475

234

224

458

933

 

18

Litowińska

Alicja

98

Chrobry Głuchołazy

233

225

458

235

231

466

924

 

19

Majcherczyk

Karolina

97

Chrobry Głuchołazy

239

225

464

246

210

456

920

 

20

Domańska

Dominika

97

Agros Zamość

237

218

455

229

223

452

907

 

21

Banel

Monika

97

Hubal Białystok

260

213

473

205

228

433

906

 

22

Czernia

Małgorzata

98

Obuwnik Prudnik

226

223

449

224

229

453

902

 

23

Gumińska

Natalia

98

Łucznik Żywiec

237

221

458

228

211

439

897

 

24

Adamczyk

Paulina

98

Łucznik Żywiec

221

207

428

226

240

466

894

 

25

Mleczko

Paulina

98

Chrobry Głuchołazy

224

210

434

165

176

341

775

 

26

Krzyżowska

Dominika

98

Obuwnik Prudnik

207

152

359

181

176

357

716

 

27

Wojciechowska

Elżbieta

97

Obuwnik Prudnik

186

141

327

151

186

337

664

 
                         
 

Mężczyźni łuki bloczkowe

                   
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

10\9

1

Zygmunt

Ryszard

96

Bobry Jelenia Góra

289

290

579

283

285

568

1147

 

2

Gorczyca

Krzysztof

67

Strzelec Legnica

282

285

567

281

290

571

1138

60\59

3

Wacławski

Daniel

69

Bobry Jelenia Góra

287

283

570

285

283

568

1138

60\56

4

Szemiot

Marcin

78

Dolnoślązak Wrocław

282

287

569

286

283

569

1138

58

5

Więzik

Jerzy

63

Złota Strzała Żywiec

284

284

568

279

281

560

1128

49

6

Piekarski

Bogusław

62

Dolnoślązak Wrocław

284

278

562

283

283

566

1128

48

7

Ziółkowski

Marek

74

Dolnoślązak Wrocław

282

286

568

270

277

547

1115

 

8

Kozak

Piotr

66

Chrobry Głuchołazy

277

279

556

283

274

557

1113

 

9

Bujok

Adam

96

Orlik Goleszów

278

277

555

279

277

556

1111

 

10

Worońsko

Waldemar

59

Dolnoślązak Wrocław

275

277

552

276

282

558

1110

 

11

Domaradzki

Andrzej

58

Dolnoślązak Wrocław

279

276

555

271

282

553

1108

 

12

Bródka

Jan

60

Łucznik Żołędowo

280

260

540

279

282

561

1101

 

13

Trzebiński

Andrzej

65

Bobry Jelenia Góra

268

272

540

277

276

553

1093

 

14

Bródka

Błażej

97

Łucznik Żołędowo

273

267

540

269

262

531

1071

 

15

Skrzypek

Henryk

36

Złota Strzała Żywiec

269

248

517

267

272

539

1056

 
                         
 

Kobiety łuki Bloczkowe

                   
                         

Lp

nazwisko

imię

r.ur

klub

18m

18m

2x18

18m

18m

2x18

Suma 4x18m

 

1

Stanieczek

Anna

55

Orlik Goleszów

274

272

546

287

290

577

1123

 

2

Szałańska

Katarzyna

92

Strzelec Legnica

284

279

563

281

274

555

1118

 

3

Wacławska

Anna

69

Bobry Jelenia Góra

266

271

537

271

270

541

1078

 

4

Król

Hanna

59

Dolnoślązak Wrocław

262

269

531

274

267

541

1072

 

Wykaz plików:

Protokół .pdf PDF DOC XLS ZIP

Galeria:

seniorzy juniorki juniorzy juniorki młodsze juniorzy młodsi seniorzy - łuk bloczkowy seniorki - łuk bloczkowy
seniorki

Halowe Zawody Kontrolne
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   16.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,