PL
EN

Organizacja szkolenia BP w 2019


Lista uczestników zawodów III Rundy Pucharu Świata Antalya – Turcja 18-25.05.2019 r.

[ 7-05-2019, 14:56 ]
Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper   Trener: Sergiej Antonov...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 10-17.05.2019

[ 22-04-2019, 13:10 ]
1. Leśniak Natalia2. Rząsa Joanna 3. Sierakowski Kacper Trener: Antonow Sergiej...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

[ 11-04-2019, 22:27 ]
Leśniak Natalia Rząsa Joanna Trener Antonov Serhiy...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

[ 1-04-2019, 10:19 ]
Góral Małgorzata Leśniak Natalia Sierakowski Kacper Rząsa Joanna ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Szczyrku 22-29.03.2019

[ 1-03-2019, 17:17 ]
1. Leśniak Natalia2. Góral Małgorzata3. Rząsa Joanna Trener Sergiej Antonov...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania zagranicznego i zawodów międzynarodowych – Marrakesz 11-18.03.2019 r. BP

[ 25-02-2019, 10:12 ]
Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper    Trener: Antonov Sergiej...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019

[ 4-02-2019, 07:40 ]
Leśniak Natalia Góral Małgorzata Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonov Serghiy...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018

[ 4-02-2019, 07:40 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonow Serhiy...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

[ 11-01-2019, 09:26 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.    Kobiety:1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź 5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa6. Góral Małgorzata – Stella Kielce 7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni: 1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa 2. Ogrodowczyk Mateus...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.

[ 27-12-2018, 15:10 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.   Kobiety: 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec  2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec  3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik  4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź  5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa 6. Góral Małgorzata – Stella Kielce  7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni:  1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa  2. ...   [ więcej ]

III Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   20-26.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   01-02.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   03-09.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   08.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,